АвторизаціяІнформаційний блок
Користувачі
На даний момент 121 гостей на сайті

Кендзі Медорі

Кендзі Мідорі народився 18 квітня 1962 року в місті Сетонай у родині великого бізнесмена. Місто Сетонай знаходиться на острові Амамі Осіма, одному з островів архіпелагу Амамі. Ця група островів славиться в Японії своїми чудовими пейзажами з рясною рослинністю й теплим тропічним кліматом.

Кендзі ріс наполегливим, у будь-якій справі прагнучим стати переможцем. З початкових класів школи Кендзі займався дзюдо. Він брав участь у змаганнях і вже в цьому віці добився значних результатів.

Закінчивши середню школу в 1976 році, Кендзі Мідорі відправився в Токіо, де продовжив навчання в елітній приватній загальноосвітній школі підвищеного рівня для того, щоб підготуватися до вступу в університет.

Одночасно із цим, у жовтні 1976 року, Кендзі почав займатися Кіокушинкай карате у відомого майстра Хірошиге Цуеши. Уже через дев'ять місяців після початку тренувань Кендзі одержав 1-й кю.

Але чорний пояс Кендзі одержав лише через 3 року, тому що в нього йшло багато часу на навчання в школі й на тренування в шкільній команді по регбі.

У силу певних трагічних обставин, зв'язаних зі смертю кращого друга, Кендзі Мідорівирішив  повністю присвятити себе заняттям з Киокушинкай карате. У змаганнях з Киокушинкай він уперше взяв участь в 1980- м року. В 1983- м року Кендзі завойовує 3-е місце на Першому Чемпіонаті Західної Японії.

Кендзі МідоріВ 1985-м року на 2-м ваговому чемпіонаті Японії Кендзі посідає перше місце в легкій вазі. У цьому ж році, на 17-ому Чемпіонаті Японії в абсолютній вазі Кендзі посідає п'яте місце. На 4-м ваговому чемпіонаті Японії (1987 р.) Кендзі також стає першим у легкій вазі.

На 4-ому Чемпіонаті Світу, що пройшов у жовтні 1987 року, Кендзі вдостоюється призу "За кращу техніку". На 7-ому ваговому Чемпіонаті Японії (1990 р.) Кендзі знову посідає перше місце в легкій вазі, а на минулому в цьому ж році 22-м Чемпіонаті Японії в абсолютній вазі Кендзі стає другим.

На початку 1991 року Гембу Мідорі, батько Кендзі, викликає його на острів Амамі Осіма для передачі Кендзі справ по керуванню сімейним бізнесом -  великою будівельною компанією. Кендзі приїздить в Сетонай і починає за розпорядженням батька вести справи компанії.

Але наближається 5-й Чемпіонат Світу, і сам Масутацу Ояма приїжджає в Сетонай і звертається до батька Кенджи зі словами: "У вашого сина такі здібності, що він може стати чемпіоном світу. Як ви подивитеся на те, щоб до чемпіонату світу він цілком зосередився на карате? Я дуже прошу вас погодитися на це".

Гембу Мідорі не зміг відмовити дорогому гостеві в його проханні.

4 листопада 1991 року Кендзі Мідорі стає переможцем на 5-ому Чемпіонаті Світу з Кіокушинкай карате.

Переможець 2-го чемпіонату Японії по вагових категоріях у легкій вагової категорії.
5-е місце на 17-ому абсолютному чемпіонаті Японії.
Переможець 4-го чемпіонату Японії по вагових категоріях у легкій вагової категорії.
Переможець 7-го чемпіонату Японії по вагових категоріях у легкій вагової категорії.
Срібний призер 22-го абсолютного чемпіонату Японії.
Переможець 5- о абсолютного чемпіонату миру.
Чемпіон V Чемпіонату Миру 1991 р.
Чемпіон 7 Відкритого Чемпіонату Японії по вагових категоріях 1990 р.
Чемпіон 4 Відкритого Чемпіонату Японії по вагових категоріях 1987 р.
Чемпіон 2 Відкритого Чемпіонату Японії по вагових категоріях 1985 р.
IV Чемпіонат Миру 1987 р. - увійшов в 16 найсильніші (Програв Томпсону)
22 Відкритий Чемпіонат Японії 1990 р. - 2 місце
17 Відкритий Чемпіонат Японії 1985 р. - 5 місце