Авторизація
Інформаційний блок
Календар
<<  Січня 2017  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Користувачі
На даний момент 56 гостей на сайті
Спортивні новини
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSА REGIONAL
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
Звіт про особисті результати
І - го відкритого міжрегіонального кубку України з виду  бойового мистецтва шинкіокушинкай карате по посиленій фізичній підготовці та прикладному розділу (WKO SHINKYOKUSHINKAI) «ДОБРОВОЛЕЦЬ» під гаслом
«ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ»
23-24 грудня 2016 року
м. Одеса
 
      Загальний кількість учасників  102 –  спортсмена, які були представлені:  

1-Головне додзьо ГО «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» у Одеській області
2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у Березівському районі Одеської області
3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси
4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Усатове, Біляївського району,Одеської області
5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області
6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Набережне, Біляївського району, Одеської області
 
      Місце проведення-  м. Одеса, вул. Успенська, буд. 1 Одеський державний  університет внутрішніх справ
      Загальне керівництво І - го відкритого міжрегіонального кубоку України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець» покладалось на створений організаційний комітет ГО «Федерація шинкіокушинкай крате України», ГО «Федерація шинкіокушинкай крате Одеської області» та кафедру спеціальної фізичної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію.
      Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на ГО “Федерація шинкіокушинкай карате України” та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом змагань.
      Головним суддею змагань був - президента ГО «ФШКУ», суддю міжнародної категорії зі спорту шихан В.Г. Лященко, 5 дан  (м. Київ). 
      Заступником головного судді змагань був - першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсей І. В. Левицький, 3 дан (м. Одеса).
     Куратором змагань був - начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС підполковник поліціїВ. В. Домніцак (м. Одеса).
      Головою організаційного комітету змаганьбув - перший віце-президент ГО «ФШКОО» семпай Є. Ю. Сотов, І дан (м. Одеса).
       Координатором  змагань з заліку по посиленій фізичній підготовці був  -  семпай Д. А. Мельник, І дан (м. Одеса). 
       Координатором  змагань з заліку по прикладному розділу був- семпай А. А. Федоров, І дан (м. Одеса). 
      Головою технічного секреторіату змагань була- семпай  К. Г. Запорожець, 1 дан (м. Одеса).
 
ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ  З ПРИКЛАДНОГО РОЗДІЛУ
 
ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
 
      7,8,9  років (молодші дівчата)
1 МІСЦЕ –Некрасова Анна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ - Ботнарь Софія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Єльгазалі Аіда - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      7,8,9 років (молодші юнаки)              Підгрупа А
1 МІСЦЕ – Напалков Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
2 МІСЦЕ – Остапенко Олексій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Каплунов Вадим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/4 МІСЦЕ – Монсарлійський Микита - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
       7,8,9 років (молодші юнаки)             Підгрупа  Б
1 МІСЦЕ – Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
2 МІСЦЕ – Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3 МІСЦЕ – Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – Кравченко Олег  - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
       10-11 років (молодші дівчата)
1 МІСЦЕ – Мельничук  Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3/4 МІСЦЕ –  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      10-11 років (молодші юнаки)           Підгрупа А
1 МІСЦЕ – Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Ратушний Вячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – Сіманьков Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10-11 років (молодші юнаки)            Підгрупа Б
1 МІСЦЕ – Кожухарь Богдан - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Бойко Богдан -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      10-11 років (молодші юнаки)          Підгрупа В
1 МІСЦЕ – Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –  Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3 МІСЦЕ –  Дімітров Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      10-12 років (молодші юнаки)
1 МІСЦЕ – Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –  Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ –  Брусенський Ренат - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)   
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
       14-15 років (дівчата) 
1 МІСЦЕ – Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      14-15 років (юнаки) 
1 МІСЦЕ – Долапчі Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Марченко Володимир -  Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      16-17   років (юніорки) 
1 МІСЦЕ – Левицька Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 2 МІСЦЕ – Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     16 – 18 років (юніори) 
1 МІСЦЕ – Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Степанов Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    понад 18  років (чоловіки) 
1 МІСЦЕ – Мельник Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Гордійцяк Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – Лисаченко Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     понад 18  років (жінки) 
1 МІСЦЕ – Запооржець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
 
ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСТНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З ЗАНЯТИМИ ПРИЗОВИМИ МІСЦЯМИ!
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО»  сенсей І. В. Левицький, 3 дан
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSА REGIONAL
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
Звіт про особисті результати
І - го відкритого міжрегіонального кубку України з виду  бойового мистецтва шинкіокушинкай карате по посиленій фізичній підготовці та прикладному розділу (WKO SHINKYOKUSHINKAI) «ДОБРОВОЛЕЦЬ» під гаслом
«ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ»
23-24 грудня 2016 року
м. Одеса

 

    Загальний кількість учасників  102 –  спортсмена, які були представлені:  

1-Головне додзьо ГО «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» у Одеській області
2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у Березівському районі Одеської області
3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси
4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Усатове, Біляївського району,Одеської області
5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області
6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Набережне, Біляївського району, Одеської області
 
      Місце проведення-  м. Одеса, вул. Успенська, буд. 1
Одеський державний  університет внутрішніх справ
      Загальне керівництво І - го відкритого міжрегіонального кубоку України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець» покладалось на створений організаційний комітет ГО «Федерація шинкіокушинкай крате України», ГО «Федерація шинкіокушинкай крате Одеської області» та кафедру спеціальної фізичної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію.
      Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на ГО “Федерація шинкіокушинкай карате України” та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом змагань.
      Головним суддею змагань був - президента ГО «ФШКУ», суддю міжнародної категорії зі спорту шихан В.Г. Лященко, 5 дан  (м. Київ). 
      Заступником головного судді змагань був - першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсей І. В. Левицький, 3 дан (м. Одеса).
     Куратором змагань був - начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС підполковник поліціїВ. В. Домніцак (м. Одеса).
      Головою організаційного комітету змаганьбув
- перший віце-президент ГО «ФШКОО» семпай Є. Ю. Сотов, І дан (м. Одеса).
       Координатором  змагань з заліку по посиленій фізичній підготовці був
 -  семпай Д. А. Мельник, І дан (м. Одеса). 
           Координатором  змагань з заліку по прикладному розділу був
- семпай А. А. Федоров, І дан (м. Одеса). 
      Головою технічного секреторіату змагань була
- семпай  К. Г. Запорожець, 1 дан (м. Одеса).

 

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

 

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)

 

     5 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ –Галан Анастасія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ- не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    5 років (молодші юнаки)
1 МІСЦЕ – Карчевський Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
2 МІСЦЕ – Гензель Всеволод - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3 МІСЦЕ – Шеляг Олександа -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    6 років (молодші юнаки)
1 МІСЦЕ – Черевчук Кирил - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕЗванцев Родіон - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3 МІСЦЕ – Білан Юрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     6 років (молодші дівчата)
1 МІСЦЕ – Запорожець Евгенія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Армашова  Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – Жовнєр Емілія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     6 років (молодші юнаки)          Підгрупа А
1 МІСЦЕ – Шпульніков Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Бевз Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Біденко Єгор - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/4 МІСЦЕ – Дубінчак Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    6 років (молодші юнаки)          Підгрупа  Б
1 МІСЦЕ – Тарасенко Кирил - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Коваль Євгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3 МІСЦЕ – Стрильчук Нікон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/4 МІСЦЕ – Ботнарь Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
   6 років (молодші юнаки)        Підгрупа  В
1 МІСЦЕ – Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Осадчий Руслан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Загребельний Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    7 років (молодші дівчата)  
1 МІСЦЕ – Холостенко Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Оніщенко Марія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     7 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Терзіогло Ярослав - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2 МІСЦЕ – Тарахоніч Евгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Дорош Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – Совбан Артем - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/5 МІСЦЕ - Кошик Кирил - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
     7 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Полетаев Геннадій  - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2 МІСЦЕ – Каплунов Вадим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – Мансарлійський Микита - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ - Везель Тимур - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
     7 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Напалков Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
2 МІСЦЕ – Землянський Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3 МІСЦЕ – Марковський Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/4 МІСЦЕ – Балан Богдан - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    8 років (молодші дівчата)  
1 МІСЦЕ – Самаракіна Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Ботнарь Софія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Дзюбенко Евгенія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    8 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Кравченко Олег - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Антипенко Сергій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Дзюба Тихон -  Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – Яковлюк Владислав -  Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     8 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Тихенко Евгеній - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Остапенко Олексій -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      9 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Некрасова Анна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Єльгазалі  Аіда - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Передеренко Ірина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     9 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Давіденко Віталій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2 МІСЦЕ – Штурмак Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Стенгач Владислав - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     9 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Опанасенко Денис - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
2 МІСЦЕ – Мужило Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Бойцов Боглан - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/4 МІСЦЕ – Павловський Всеволод - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    10 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Мельничук  Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Бойко Богдан -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Фаградян Давід - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
3 МІСЦЕ – Олтян Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Сіренко Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Кожухарь Богдан - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3 МІСЦЕ – Димчогло Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
2 МІСЦЕ – Карчевський Артур - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)   
3/4 МІСЦЕ – Дімітров Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/5 МІСЦЕ -  Егоров Андрій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
     11 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Комарова Арина -  Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
2 МІСЦЕ – Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     11 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –  Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – Ратушний В’ячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)   
3/4 МІСЦЕ – Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/5 МІСЦЕ - Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
    11 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Кибич Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Акопян Геворк - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3 МІСЦЕ – Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)   
3/4 МІСЦЕ – Новіков Данило - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/5 МІСЦЕ -  Сіманьков Олександр - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
    12 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Демідюк Андрій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
2 МІСЦЕ – Колос Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер А.А. Федоров)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     12 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Столяр Іван - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3 МІСЦЕ –  Піліпочкін Олександр -  Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     13 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Опанасенко Вікторія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
2 МІСЦЕ – Колос Анжеліка - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер А.А. Федоров)
3 МІСЦЕ – Кириловська Валерія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     13 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Сидоренко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Вербовецький Олег - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
3 МІСЦЕ – Некритов Владислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    14-15 років (дівчата) 
1 МІСЦЕ – Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    14-15 років (юнаки) 
1 МІСЦЕ – Красюк Олександр  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Красюк Олексій  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ –  Лаур Максим - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3/4 МІСЦЕ – Долапчі Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/5 МІСЦЕ -  Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
    16-17  років (юніорки) 
1 МІСЦЕ – Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Левицька Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     16 років (юніори) 
1 МІСЦЕ – Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      понад 18  років (чоловіки) 
1 МІСЦЕ – Гордійцяк Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Лисаченко Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – Степанов Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – Меднов Денис - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      понад 18  років (жінки) 
1 МІСЦЕ – Запооржець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Гисич Владлена - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
 
ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСТНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З ЗАНЯТИМИ ПРИЗОВИМИ МІСЦЯМИ!
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
www.oduvs.edu.ua
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО»  сенсей І. В. Левицький, 3 дан
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
29 грудня 2016 року на базі головного додзьо
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
відбулось СВЯТКОВЕ НОВОРІЧНЕ ТРЕНУВАННЯ
з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате 
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Президент
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан, висловлює щиру подяку безпосередньому організатору СВЯТКОВОГО НОВОРІЧНОГО ТРЕНУВАННЯ
семпаю Катерині Генадіївні Запорожець, 1 дан
 
ОСУ!
  
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

Звіт про результати участі збірної команди ГО «ФШКОО»
від Одеської області  у 1 відкритому чемпіонаті Полтавської області з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі “куміте” серед молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат, юніорів/юніорок чоловіків та жінок
OPEN CHAMPIONSHIP POLTAVA SHINKYOKUSHINKAI
який відбувся у місті Полтава 02-03 грудня 2016 року

 

Під патронатом:
Управління  у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської ОДА
Під егідою:
ГО  «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
За сприяння:
Головного управління Національної поліціїї в Полтавській області

 

     На змаганнях були представленні наступні регіони:
1- Полтавська область (м. Полтава)  
2- Київська область (м. Київ)
3- Одеська область (м. Одеса)
4- Черкаська область (м. Умань)
5- Чернігівська область
6- Хмельницька область
 
      Загальна кількість учасників склала 178 спортсмена.

  

alt alt alt alt alt alt alt alt

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)

 

1-    Деде Максим -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен)    

2-    Цимбалюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

3-    Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

4-    Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

5-    Слободяник Назар -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

6-    Травлінський Валерій -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

7-    Булавенко Мирослава -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

8-    Валікова Євгенія -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

9-    Оснякова Альбіна -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

10-           Ненова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

11-           Холостенко Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)

12-           Остапенко Олексій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

13-           Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

14-           Ратушний В’ячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

15-           Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

16-           Чеботаренко Антон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

17-           Галан Микола - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

18-           Гузель Геннадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

19-           Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

20-           Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

21-           Бородін Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

22-           Напалков Кирилл - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

23-           Сіманьков Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

24-           Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

25-           Белоус Максим - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

26-           Грабчак Катерина -Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

27-           Шевченко Данило - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

28-           Мовсісян Роберт - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

29-           Слабодяник Назар - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

 

ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

 

30-           Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

31-           Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

32-           Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

33-           Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

34-           Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

35-           Запорожець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

36-           Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

37-           Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

38-           Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

39-           Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

40-           Медзяновський Євгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

41-           Ботнарь Софія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

42-           Білобрицька Ангеліна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

43-           Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

44-           Косолапов Станіслав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

45-           Мужило Богдан - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

46-           Семерня Андрій - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

47-           Терзіогло Ярослав – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)

 

ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

 

48-           Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   

49-           Белов Єгор - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

50-           Бударецький Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

51-           Хвалеба Владислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

52-           Білобрицький Дмитро - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

53-           Ботнарь Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

54-           Вернедуб Егор - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

55-           Каплунов Вадим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

56-           Тарахоніч Евгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

57-           Кравченко Олег - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

58-           Кожухарь Богдан - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

59-           Левін Ростислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

60-           Арутюнян Давид - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

61-           Арутюнян Христина - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

62-           Беріл Олексій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

63-           Сорока Владислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

64-           Некрасова Анна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

65-           Дзюба Тіхон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

66-           Капустинський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

67-           Степаненко Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

68-           Безродний Олексій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

69-           Федоров Анатолій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

70-           Бордан Олег - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

71-           Стоянов Ігор - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

72-           Чьорний Олександр-  Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

73-           Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

 

ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

 

74-           Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)

 

Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

17-20 листопада 2016 року на базі ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» були проведені комплексні навчально-тренувальні збори з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)

«ОДЕСА КОКОРО - 2016»
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Під егідою:
- ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
 
За сприянням:
- ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙОБЛАСТІ
Офіційний тимчасовий сайт: www.od.npu.gov.ua
 
- УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У МІСТІ ОДЕСА
Офіційний тимчасовий сайт:www.patrol.police.gov.ua
 
За партнерської підтримки:
- МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Офіційний сайт:www.mgu.com.ua
 
- ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua
 
За партнерської підтримки:
- КОМПАНІЇ «STVOL»
Офіційнийсайт: www.stvol.ua
 
- КОМПАНІЇ «DIAMOND WORLD»
Офіційнийсайт: www.diamondworld.ua
 
За інформаційної партнерської підтримки:
- НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
 
- НОВИННОГО САЙТУ МІСТА ОДЕСИ
Офіційний сайт: www.048.ua
 
- НОВИННОГО ПОРТАЛУTaimPRO.TV
Офіційний сайт:www.timepro.tv
 
Загальна кількість учасників склала 203 спортсмена,які представляли місто Одеса та Одеську область
 
 
Головний керуючий КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ” шихан Віктор Георгійович Лященко, 5 дан (м. Київ)
Голова організаційного комітету КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 10 кю ступінь
 
1-Літвінова Анна-ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
2-Антипенко Сергій - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
3-Ткачук Кароліна - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
4-Долапчі Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
5-Кожухарь Богдан - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
6-Смуженко Кирилл - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
7-Меднов Денис - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
8-Гисич Владлена - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
9-Рощин Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
10- Ломаєв Денис – Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
11-Вишневський Артем - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
12-Коханевич Ілля - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
13-Карчевський Максим - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
14-Гензель Всеволод - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
15-Біденко Єгор - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
16-Юношев Михайло - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
17-Грещук Артем - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
18-Шимякін Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
19-Рингач Михайло - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
20-Рудич Олексій - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
21-Банков Микита - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
22-Штабова Олена - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
23-Сарайкін Костянтин - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
24-Бударецький Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
25-Колос Максим - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (інструктор-методист А.А. Федоров)
26-Колос Анжеліка - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (інструктор-методист А.А. Федоров)
27-Дзюба Тихон - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
28-Бойцов Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
29-Балан Богдан - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
30-Давіденко Володимир - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
31-Войтюк Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
32-Марковський Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
33-Казирян Агасік - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
34-Шевченко Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
35-Олтян Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
36-Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
37-Стрильчук Нікон - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
38-Землянський Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
39-Лисенко Поліна - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
40-Бойцун Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
41-Драгонюк Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
42-Стойков Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
43-Косарев Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
44-Загребельний Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
45-Левін Ростислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
46-Білецький Давід -Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
47-Тарахоніч Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 9 кю ступінь
48-Ігнатовський Аркадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
49-Березин Аркадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
50-Сіманьков Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
51-Некритов Владислав - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
52-Сангуров Данил - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
53-Фаградян Давид - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
54-Опанасенко Денис - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
55-Опанасенко Вікторія - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
56-Рибаков Кирилл - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
57-Демідюк Андрій - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
58-Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
59-Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
60-Мельничук Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
61-Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
62-Вернедуб Єгор - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
63-Кибич Іван - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
64-Слободяник Назар - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
65-Бойко Богдан - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
66-Димчогло Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
67-Яковлюк Владислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
68-Ельгазалі Аіда - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
69-Оніщенко Марія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
70-Кравченко Олег - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 8 кю ступінь
 
71-Стенгач Владислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
72-Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
73-Кравченко Ілля - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
74-Бакун Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
75-Коломієць Анастасія - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
76-Оснякова Альбіна - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
77-Наврузов Рашад - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
78-Комарова Арина - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
79-Тихенко Євгеній - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
80-Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
81-Лаур Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 7 кю ступінь
 
82-Меднов Денис - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
83-Лєбєдєв Микита -Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
84-Столяр Іван -Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
85-Бурмака Віталій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
86-Бородин Владислав -Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
87-Беріл Олексій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
88-Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 6 кю ступінь
 
89-Трубчанінов Тимофій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
90-Єгоров Андрій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
91-Некрасова Анна - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
92-Карчевський Артур - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 5 кю ступінь
 
93-Булавенко Мирослава - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
94-Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
95-Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
96-Бударецький Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
97-Дімітров Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 3 кю ступінь
 
98-Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 2 кю ступінь
 
99-Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
100-Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
101-Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 1 кю ступінь
 
102-Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
103-Пасічник Павло - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
 
Президента ГО “ФШКУ” бренч чіф WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященко,5 дан щиро вітає усіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!
ОСУ!
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»