Авторизація
Інформаційний блок
Календар
<<  Вересня 2016  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Користувачі
На даний момент 17 гостей на сайті
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
9-11 вересня 2016 року на базі
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» пройшли комплексні навчально-тренувальні збори з шинкіокушинкай карате
(WKO SHINKYOKUSHINKAI«ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
     КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»проводились:
Під егідою:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ» Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
За сприянням:
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ Офіційний сайт: www.od.npu.gov.ua.uk
За партнерської підтримки:компанії Diamond WorldОфіційний сайт: www.diamondworld.ua
 
    Загальна кількість учасників склала 88 спортсменів котрі представляли місто Одесу та Одеську область
 
     Місцем проведення КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016» було:м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а (спортивна зала спортивного комплексуОдеського Національного медичного університету)
     Головним керуючий КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016» був:Президент ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ”шихан В. Г. Лященко, 5 дан (м. Київ)
     Головою організаційного комітету КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016» був:
Президент ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)

    В рамках урочистого відкриття КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016» було проведено офіційне вручення майстерських ступенів з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI) наступним інструкторам-методистам ГО «ФШКОО»  
 
- Самбурський Ігор Вікторович (семпай 1 дан WKO SHINKYOKUSHINKAI)
- Запорожець Катерина Генадіївна (семпай 1 дан WKO SHINKYOKUSHINKAI)
- Громов Ігор Андрійович (семпай 1 дан WKO SHINKYOKUSHINKAI)
- Агінов Денис Олегович (семпай 2 дан WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
Право вручення було надано
Голові ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗВЦІЇ «АРАТА» Галагану Володимиру Дмитровичу
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО» сенсей І.В Левицький, 3 дан
тел. моб.: (050) 010-18-00
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH O FSHIHAN V. L YASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE
 
З метою інформаційного оприлюднення та на підставі статуту ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» відповідно до рішення загальних зборів членів ГО «ООФКК» протокол № 14 від 19.08.2016 року, Рада федерації уповноважена повідомити наступне!
 
001
 
В подальшому
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» буде здійснювати свою діяльність самостійно, на підставі Статуту організації та керуючись діючим законодавством України!
 
З повагою,
Президент ГО «ООФКК» сенсей  І.В. Левицький, 3 дан
тел.моб.: (050) 010-18-00 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Офіційний сайт:
ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

23-24.09.2016 року у с. Усатове, Біляївського району, Одеської області відбудуться змагання з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI) котрі проводить
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
Під егідою
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
За сприянням
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт: www.od.npu.gov.ua
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua
 
За партнерської підтримки
УСАТІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ» ІМЕНІ П. Д. ВЕРНИДУБА
Офіційний сайт: www.usatovo-nvkschool.org.ua
УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
 КОМПАНІЇSTVOL
Офіційний сайт: www.stvol.ua
КОМПАНІЇ Diamond World
Офіційний сайт: www.diamondworld.ua
 
За партнерської інформаційної підтримки:
НОВИННОГО САЙТУ МІСТА ОДЕСИ
НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ

 001

1 відкритий чемпіонат Біляївського району, Одеської області  з шинкіокушинкай карате у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат для cпортсменів-початківців від 10 до 7 кю
“OPEN BILAIVKA SHINKYOKUSHINKAI CHAMPIONSHIP”
 
5 відкрита першість Одеської області з шинкіокушинкай карате у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат та юнаків/дівчат, юніорів/юніорок
“OPEN ODESSA REGIONAL SHINKYOKUSHINKAI  SUPERIORITY”
 
     
    Змагання відбудуться у період з 23 по 24.09.2016 року, за адресою Одеська область, Біляївський район, с. Усатове, вул. Гагаріна, буд. 83, спортивна зала Усатівського навчально-виховного комплексу  «школа-гімназія» імені П. Д. Вернидуба
- 23 вересня 2016 року о 11:00 початок реєстрації учасників спортивна зала, спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету за адресою: м. Одеса, вул. Ольгіївська, буд. 4-А;
- 24 вересня 2016 року о 9.00 початок змагань спортивнана зала, Усатівського НВК «школа-гімназія» імені П. Д. Вернидуба  за адресою: Одеська область, Біляївський район, с. Усатове, вул.Гагаріна, буд.  83;
 
    Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється  створеним сумісним організаційним комітетом ГО «Федерація шинкіокушинкай карате України» та ГО «Федерація шинкіокушинкай карате Одеської області».
    Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на ГО «ФШКОО» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом змагань (голова організаційного комітету  - Керівник секції  ГО
«ФШКОО» з шинкіокушинкай карате в с. Усатове, Біляївського району, Одеської області  семпай А.О. Остапенко, 1 дан (м. Одеса).
     Головним суддею змагань затверджено та призначено -  президента ГО “Федерація шинкіокушинкай карате України”, суддю міжнародної категорії зі спорту шихана В.Г. Лященка, 5 дан  (м. Київ). 
    Заступником головного судді змагань затверджено та призначено - президента ГО «Федерація шинкіокушинкай карате Одеської області»  сенсея  І. В. Левицького, 3 дан (м. Одеса).
    Координатором  змагань з питань  суддівства  затвердженота призначено - Т.в.о. Голови суддівської  колегії  ГО «ФШКОО» семпая  Д.А. Мельника, 1 дан (м. Одеса).
    Координатором  змагань з організаційних питань затверджено та призначено - першого віце-президента ГО «ФШКОО» семпая  Е.Ю Сотова, 1 дан (м. Одеса).
     Головою організаційного комітету змагань затверджено та призначено - голову ревізійної комісії  ГО «ФШКОО» семпая  А.О. Остапенка, 1 дан (м. Одеса).
    Технічним секретарем змагань затверджено та призначено - семпая К. Г. Запорожець, 1 дан (м. Одеса).
 
      У змаганнях можуть брати участь спортсмени з шинкіокушинкай карате (WKO Shinkyokushinkai) м. Одеси, Одеської області та інших регіонів України.
     Також до змагань допускаються команди інших спортивних клубів, організацій, федерацій повноконтактного карате, спортсмени яких ознайомлені  з положенням
ГО «ФШКУ» по суддівським вимогам з шинкіокушинкай карате (з урахуванням  суддівських правил Всесвітньої організації карате шинкіокушинкай) при умові офіційного запрошення організаційним комітетом та  узгодження цього питання з організатором змагань -  президентом ГО «ФШКОО» сенсеєм  І. В. Левицьким, 3 дан  в термін до 20 вересня 2016 року. 
 
 
Офіційною базою поселення являється оздоровчий комплексПАТ “Одескабель”
м. Одеса 65013 вул. Миколаївська дорога буд, 160
контактні телефони адміністрації:
(048) 716-16-16,716-15-15,716-19-19, факс (048) 716-17-10
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду офіційний сайт: www.suny.odessa.ua
 
ЗАПРОШУЄМО ВАСВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ!
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО» сенсей І.В. Левицький, 3 дан
тел.моб.: (050) 010-18-00 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Офіційний сайт:
ГО ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1-ПОЛОЖЕННЯ про проведення 1 відкритого чемпіонату.doc

2-ПОЛОЖЕННЯ про проведення 5 відкритої першості Одеської області.doc

 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
9-11 вересня 2016 року на базі
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
буде проведено комплексні навчально-тренувальні збори з шинкіокушинкай карате
 «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»

 

Під егідою
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
 
За сприянням
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Офіційний сайт: od.npu.gov.ua
 
За партнерської підтримки
компанії Diamond World
Офіційний сайт: www.diamondworld.ua
 
0001
     Місце проведення КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а (спортивна зала спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету)
     Головний керуючий КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
Президент ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ” шихан В. Г. Лященко, 5 дан (м. Київ)
     Голова організаційного комітету КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
Президент ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)
    Асистенти-методисти КНТЗШК «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Денис Олегович Агінов, 2 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Едуард Юрійович Сотов, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Андрій Олексійович Остапенко, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Анатолій Анатолійович Федоров, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Ігор Андрійович Громов, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Володимир Володимирович Дацишен, 1 дан (м. Березівка, Одеська область)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Олег Сергійович Бордан, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан (м. Одеса)
 - інструктор-методист ГО «ФШКОО» Геннадій Миколайович Гузель, 1 кю (м. Одеса)
 
Графік занять комплексних навчально-тренувальних зборів
з шинкіокушинкай карате «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
 
9 вересня 2016 року (п’ятниця)
     17.00-21.00 реєстрація учасників за адресою:
м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а (спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету)
- відповідальна особаінструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса)
 
10 вересня 2016 року (субота)
     12.00-14.00 тренування для спортсменів вікової групи від 4 до 9 років  проводять:
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Андрій Олексійович Остапенко, 1 дан (м. Одеса) основи медичної реабілітації спортсменів
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан (м. Одеса) методичні основи боротьби
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Ігор Андрійович Громов, 1 дан (м. Одеса) розділ «темашеварі» 
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Анатолій Анатолійович Федоров, 1 дан (м. Одеса) методичні основи боротьби
      14.30-15.00 урочисте відкриття комплексних навчально-тренувальних зборів з шинкіокушинкай карате «ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
     15.00-17.00 тренування для спортсменіввікової групи від 10 років проводять:
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Денис Олегович Агінов, 2 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Олег Сергійович Бордан, 1 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Едуард Юрійович Сотов, 1 дан (м. Одеса) розділ «прикладний» та основи самозахисту
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Володимир Володимирович Дацишен, 1 дан (м. Березівка, Одеська область) розділ «куміте»
     17.00-18.30  методично-практичне тренування для інструкторів-методистів, тренерів федерації проводять:
- Президент ГО «ФШКУ» шихана В. Г. Лященка, 5 дан (м. Київ) основи педагогіки в навчально-тренувальному процесі
- Президент ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) основи викладання фізичної культури та спорту
 
11 вересня 2016 року (неділя)
      12.00-14.00 тренування для спортсменіввікової групи від 4 до 9 років  проводять:
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Андрій Олексійович Остапенко, 1 дан (м. Одеса) основи медичної реабілітації спортсменів
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан (м. Одеса) методичні основи боротьби
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Ігор Андрійович Громов, 1 дан (м. Одеса) розділ «темашеварі»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Анатолій Анатолійович Федоров, 1 дан (м. Одеса) методичні основи боротьби
      14.30-17.00 тренування для спортсменів вікової групи від 10 років проводять:
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Денис Олегович Агінов, 2 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Олег Сергійович Бордан, 1 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Едуард Юрійович Сотов, 1 дан (м. Одеса) розділ «прикладний» та основи самозахисту
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Володимир Володимирович Дацишен, 1 дан (м. Березівка, Одеська область)розділ «куміте»
     17.00-18.30  методично-практичне тренування для інструкторів-методистів, тренерів федерації проводить:
- Президент ГО «ФШКУ» шихана В. Г. Лященка, 5 дан (м. Київ) основи педагогіки в навчально-тренувальному процесі
- Президент ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) основи викладання фізичної культури та спорту
 
 
ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОМПЛЕКСНИХ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗБОРАХ З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
«ОДЕСА ОСІНЬ-2016»
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО» сенсей І.В Левицький, 3 дан
тел. моб.: (050) 010-18-00
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V.LYASHCHENKO INUKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE
 
Проток результатів
7 - го ЛІТНЬОГО фестивалю
ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»
 З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ
під гаслом "ЗДОРОВА НАЦІЯ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"
(Під патронатом Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ)
(За сприянням Головного управління Національної поліції в Одеській області)
м. Одеса, 24 червня 2016 року
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
 
На змаганнях були представлені команди наступних спортивних організацій:
 
1-Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (м. Одеса)
2-Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м. Одеси (м. Одеса)
3-ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (м. Березівка)
4-Секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м. Одеси (м. Одеса)
5-Секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (с. Усатово)
6-Секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (с. Набережне)
7-Секція ГО «ООФКК» в смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (смт. Ільїнка)
8-Одеський державний університет внутрішніх справ (м. Одеса)
9-Спортивний клуб «Файтер» Черкаська область (м. Умань)
 
Загальна кількість учасників склала 86 - спортсмена.
 
За результатами в особистому заліку спортсмени посіли наступні призові місця:
 
ПЕРШІ МІСЦЯ
(ЧЕМПІОНИ 7 - го ЛІТНЬОГО фестивалюГО «ООФКК» З ПФП)
 
1 - Запорожець Евгенія - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (і/м ГО «ООФКК» К.Г. Запорожець 1 кю ) спортсменка набрала 135 балів
2 - Черевчук Кирило - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 100 балів
3 - Сич Костянтин - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 85 балів
4 - Каплунов Вадим- секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 152 балів
5 - Остапенко Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 194 балів
6 - Каташинський Владислав - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 151 балів
7 - Семерня Андрій  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 179 балів
9 - Некрасова Анна - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка набрала  124 балів
10 - Беріл Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 178 балів
11 - Запорожець Костянтин - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 132 балів
12 - Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області(семпай В.В. Дацишен І дан) спортсмен набрав 173 балів
13 - Карчевський Артур - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 169 балів
14 - Запорожець Максим - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 203 балів
15 - Гліба Ілля - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 193 балів
16 -Панченко Дмитро - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області ( і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 204 балів
17 - Оснякова Альбіна - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області  (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка набрала  184 балів
18 - Бурмака Віталій - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен набрав 248 балів
19 - Запорожець Анастасія - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області  (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала  240 балів
20 - Долапчі Олександр - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 262 балів
21 - Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан) спортсмен набрав 312 балів
22 - Безусова Анна  - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 270  балів
23 - Ситник Роман  - Одеський державний університет внутрішніх справ (тренер В.В. Домніцак) спортсмен набрав 298 балів
24 - Запорожець Катерина - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 346 балів
25 - Лисаченко Владислав - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 372 балів
 
ДРУГІ МІСЦЯ
(СРІБНІ ПРИЗЕРИ 7 - го ЛІТНЬОГО фестивалюГО «ООФКК» З ПФП)
 
26 - Столяр Ульяна - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК»  Г.М. Гузель 1 кю) спортсменка  набрала 123 балів
27 -  Стрелець Михайло  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК»О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 61 балів
28 - Юнишев Михайло  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області  ( і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 84 балів
29 - Стенгач Микита - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області ( і/м ГО «ООФКК»  Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен набрав 149 балів
30 - Полєтаєв Генадій - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області ( і/м ГО «ООФКК»  Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен набрав 166 балів
31- Абдулаєв Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 149 балів
32 - Кравченко Олег  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК»О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 147 балів
33 - Ботнарь Софія - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК»  Г.М. Гузель 1 кю) спортсменка  набрала 109 балів
34 - Гуреу Богдан - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен набрав 146 балів
35 - Жосан Максим - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 126 балів
 36 - Тихенко Євгеній - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК»  Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен набрав 168 балів
37 - Ковбиш Вадим - м .Одеса, секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м. Одеси(і/м ГО «ООФКК» І.А. Громов 1 кю) спортсмен набрав 152 балів
38 - Цуркан Андрій - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 196 балів
39 - Іщенко Ярослав - м. Одеса, секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м. Одеси (і/м ГО «ООФКК» І.А. Громов 1 кю) спортсмен набрав 159 балів
40 - Мєєрзон Даніель - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК»  О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 168 балів
41- Білявська Анастасія - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області  (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка набрала 146 балів
42 - Столяр Іван - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району Одеської області  (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен набрав 221 балів
43 - Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан) спортсменка набрала 215 балів
44 - Лаур Максим  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області  (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 227 балів
45 - Миронюк Михайло - спортивний клуб «Файтер» м. Умань, Черкаська область (семпай К.С. Слуцька ІІ дан) спортсмен набрав 300 балів
46 - Левицька Анастасія - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 265 балів
47 - Гузель Генадій - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 351 балів
48 - Кобілянська Анастасія - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 309 балів
 
ТРЕТІ МІСЦЯ
(БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ 7 - го ЛІТНЬОГО фестивалюГО «ООФКК» З ПФП)
 
49 - Решетняков Микита  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 54 балів
50 - Курнік Артем  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 69 балів
51 - Малевський Олег - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 139 балів
52 - Сироватський Михайло  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 122 балів
53 - Вєрнєдуб Єгор - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 138 балів
54 - Терзіогло Ярослав - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен  набрав 144 балів
55 - Сотова Яна - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (і/м ГО «ООФКК» К.Г. Запорожець 1кю ) спортсменка набрала 104 балів
56 - Єршов Ярослав  - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 140 балів
57- Ічкіті Данило - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 124 балів
58 - Калінич Дмитро- секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 153 балів
59 - Мовсісян Роберт - Секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області  і/м ГО «ООФКК» О.С. Бордан 1 кю) спортсмен набрав 147 балів
60 - Клименко Андрій - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 182 балів
61 - Белоус Максим - м. Одеса, секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м.Одеси (і/м ГО «ООФКК» І.А. Громов 1 кю) спортсмен набрав 157 балів
62 - Герескул Микита - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області  (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 134 балів
63 - Коломієць Анастасія - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка набрала 142 балів
64 - Трубчанінов Тимофій  - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 201 балів
65 - Клітинська Лариса  - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка  набрала  207 балів
66 - Новосельцев  Дмитро - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 202 балів
67 - Миронюк Дмитро - спортивний клуб «Файтер» м. Умань, Черкаська область (семпай К.С. Слуцька ІІ дан) спортсмен набрав 283 балів
68 - Бучка Марина- Одеський державний університет внутрішніх справ (тренер В.В. Домніцак) спортсменка  набрала  273 балів
69 - Гончарук Сергей- Одеський державний університет внутрішніх справ (тренер В.В. Домніцак) спортсмен набрав  342 балів
 
ТРЕТІ-ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ
(ПРИЗЕРИ 7 - го ЛІТНЬОГО фестивалюГО «ООФКК» З ПФП)
 
70 - Коваль Євген - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області(семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 49 балів
71 - Петров Роман  - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області(семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 64 балів
72 - Баранов Ілля - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області(семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 129 балів
73 - Осіпов Максим  - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області(семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 112 балів
74 - Мальчик Кирил - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області(семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 110  балів
75 - Лєснєчєнко Ярослав - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 142 балів
76 - Росінська Дар’я  - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка  набрала 76 балів
77 - Сорока Владислав - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен  набрав  111 балів
78 - Чорний Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області(семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 119 балів
77 - Лєбєдєв Микита - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен  набрав 123 балів
79 - Селезенко Гліб - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 128 балів
80 - Брусенський Рінат - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 168 балів
81 - Сіманьков Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 123 балів
82 - Комарова Арина  - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області  (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка  набрала 137 балів
83 - Стенгач  Дмитро  - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю) спортсмен  набрав 199 балів
84 - Стоянов  Ігор - м. Одеса, секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м. Одеси (і/м ГО «ООФКК» І.А. Громов 1 кю) спортсмен набрав 91 балів
85 - Григоренко Олексій - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 277 балів
86 - Руснак Вика - Одеський державний університет внутрішніх справ (тренер В.В. Домніцак) спортсменка  набрала  253 балів
 
     За результатами вдалого виступу у 7 літньому фестивалі ГО «ООФКК» З ПФП віце-президент ВГО «УФКК»,бренч чіф WKOSHINKYOKUSHINKAI шихан В.Г. Лященко 5 дан вручив цінні пам’ятні призи перспективним спортсменам!
 
1 - Запорожець Максиму - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 - Клименко Андрію - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан)
3 - Запорожець Анастасії - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
4 - Ситнику Роману - м. Одеса, Одеський державний університет внутрішніх справ (тренер В.В. Домніцак)
5 - Гузелю Генадію - м. Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
6 - Терзіогло Віталію - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області (і/м ГО «ООФКК» Г.М. Гузель 1 кю)
7 - Поляков Роман- м. Одеса, Одеський державний університет внутрішніх справ (тренер В.В. Домніцак)

  

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ 7 - го ЛІТНЬОГО фестивалюГО «ООФКК» З ПФП
під гаслом "ЗДОРОВА НАЦІЯ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"
ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ УСІМ СПОРТСМЕНАМ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ ТА
ЩИРО ВІТАЄ УСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ!
 
 
Офіційний сайт:
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»