Авторизація
Інформаційний блок
Календар
<<  Травня 2015  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Користувачі
На даний момент 159815 гостей і 6 користувачів на сайті
  • Вовочка

Наказ № 33 від 05.05.2015 р.

Про присвоєння спортивних розрядів з виду спорта кіокушинкай карате

alt

 

Відповідно до Єдиної спортивної класифікації  України та на підставі результатів V відкритого обласного турніру ГО « Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» з кіокушинкай карате у вагових категоріях  у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/дівчат,юнаків/дівчат, що проходив в м.Одесі  24-25.04.15  року.

Наказую:

      І. Присвоїти ТРЕТІЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:

1-Каплунову Вадиму - с.Усатове Біляївський р-н Одеська обл..           інструктор  Остапенко А.О.

2-Напалкову Кирилу - м.Одеса                                                                  тІІ категорії  Мельник Д.А.

2-Марусяку Андрію - м.Березівка Одеська обл..                                     т/в ІІ категорії  Дацишин В.В.

3-Гарбузу Валерію - м.Миколаївська Одеська обл..                               інструктор Губа О.С.

4-Запорожець Евгенії - м.Одеса                                                                 т/в ІІ категорії  Мельник Д.А.

5-Дерищук Яні - м.Миколаївська Одеська обл..                                       інструктор Губа О.С.

6-Лавренцовій Анні - с.Кислиця  Ізмаїльський р-н Одеська обл..         інструктор  Федоровський В.О.

7-Дудник Анастасії - м.Березівка Одеська обл..                                       т/в ІІ категорії  Дацишин В.В.

8-Дегтяр Арсену - м.Одеса                                                                          тІІ категорії  Мельник Д.А.

9-Абдулаєву Олександру – с.Усатове Біляївський р-н Одеська обл..    інструктор  Остапенко А.О.

10-Бєлову Егору - м.Одеса                                                                          тІІ категорії  Мельник Д.А.

11-Майстер Даніїїлу  - м.Березівка Одеська обл..                                     т/в ІІ категорії  Дацишин В.В.

12-Крутієнко Олександру - с.Кислиця  Ізмаїльський р-н Одеська обл.. інструктор Федоровський В.О.

13-Сватковському Максиму - м.Одеса                                                       інструктор Агівнов Д.О.

14-Косцову Захару - м.Одеса                                                                       тІ категорії  Левицький І.В.

15-Кацапову Владиславу -с.Августівка Біляївський р-н Одеська обл..  тІІ Савенко Д.І.

16-Грабчаку Максиму - м.Одеса                                                                  інструктор Громов І.А.

17-Новікову Микиті - м.Одеса                                                                     інструктор Агівнов Д.О.

18-Вербицькому Дмитру - м.Миколаївська Одеська обл..                        інструктор  Губа О.С.

19-Ястремському Владиславу - м.Одеса                                                     інструктор  Громов І.А.

20-Березовській Любові - м.Миколаївська Одеська обл..                         інструктор Губа О.С.

21-Кондрушовій Катерині - м.Одеса                                                           тІІ категорії  Мельник Д.А.

22-Кириловій Марині - с.Августівка Біляївський р-н Одеська обл..       т/в Савенко Д.І.

23-Григоровській Діані -  м.Миколаївська Одеська обл..                          інструктор Губа О.С.

24-Валіковій Євгенії - м.Березівка Одеська обл..                                       т/в ІІ категорії  Дацишин В.В.

25-Афанасьєвій Олені - м.Одеса                                                                  інструктор Громов І.А.

26-Дорошенко Вадиму -  м.Одеса                                                                тІ категорії  Левицький І.В.

 

     Також на підставі результатів 6 відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушинкай карате у вагових категоріях в розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат,юнаків/дівчат,що проходив в м.Одесі 24-25.04.15  року.

    І. Присвоїти ПЕРШИЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:

1-Запорожець Анастасії - м Одеса                                                            т/в І категорії  Левицикий І. В.

    ІІ. Присвоїти ДРУГИЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:

2-Лустіну Іллі -м.Одеса                                                                             тІІ категорії  Мельник Д.А.

3-Бударецькому Олександру -в м.Одеса                                                  тІІ категорії  Мельник Д.А.

4-Маслову Даніїлу - м.Одеса                                                                     інструктор Агівнов Д.О.

 

   ІІІ. Присвоїти ТРЕТІЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:

5-Бородіну Владиславу - м.Одеса                                                              т/в ІІ категорії Мельник Д.А.

6-Єгорову  Андрію - м.Одеса                                                                     інструктор Агівнов Д.О.

7-Брусенському Ренату - в м.Одеса                                                           т/в ІІ категорії  Мельник Д.А.

8-Фінику Владиславу - м.Одеса                                                                 інструктор Агівнов Д.О.

9-Бондарь Вдадиславу - с.Усатове Біляївський р-н Одеська обл..         інструктор  Остапенко А.О.

 

    І. Присвоїти ДРУГИЙ ДОРОСЛИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:

10-Безусовій Анні - м Одеса                                                                       т/в І категорії  Левицикий І. В.

11-Зайковій Владиславі - м.Одеса                                                              т/в І категорії  Левицикий І. В.

12-Олійнику Володимиру - м.Одеса                                                          т/в І категорії  Левицикий І. В.

 

Президент ГО “ООФКК”                                                                         семпай  І. В. Левицький, ІІ дан              

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

 

 

Звіт про особисті результати

І-го чемпіонату ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»

З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ та прикладного розділу карате

під гаслом "ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"

(під патронатом Одеського державного університету внутрішніх справ)

м.Одеса 24 травня 2015 року

 

   Загальний кількість учасників  22 –  спортсмена, які були представленівиключно курсантами  Одеського державного університету внутрішніх справ

 

 Місце проведення-  м.Одеса вул..Успенська 1

Одеський державний  університет внутрішніх справ

    Загальне керівництво та організацію І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  покладалось на створений організаційний комітет ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате», кафедру фізичної  та спеціальної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію і управління у справах фізичної культури та спорту Одеської ОДА.

 

- Куратор І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  — начальник кафедри фізичної та спеціальної підготовки ОДУВС підполковник міліції В.В. Домніцак

- Головний суддя І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  – президент ГО «ООФКК» семпай І.В. Левицький ІІ дан

- Технічний секретар І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  –  інструктор К.Г. Запорожець 3 кю

- Заступник головного суддіІ-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  Блок А (залік з посилених фізичних нормативів) семпай Д.І. Савенко І дан

- Заступник головного судді І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  Блок Б (залік з прикладного розділу карате)інструктор О.Л. Балан 4 кю

 

РЕЗУЛЬТАТИ З ПРИКЛАДНОГО РОЗДІЛУ КАРАТЕ

 

    16-17 років (юнаки)

1 МІСЦЕ – Швец Дмитро – Одеський державний  університет внутрішніх справ

2 МІСЦЕ – Дарієнко Олександр – Одеський державний  університет внутрішніх справ

3 МІСЦЕ – Луцюк Олексій – Одеський державний  університет внутрішніх справ

3/4 МІСЦЕ – Савсюк Микола – Одеський державний  університет внутрішніх справ

3/5 МІСЦЕ – Примаченко Роман – Одеський державний  університет внутрішніх справ

 

    чоловіки  понад 18 років

1 МІСЦЕ – Стрильчук Василь – Одеський державний  університет внутрішніх справ

2 МІСЦЕ – Панценко Сергій – Одеський державний  університет внутрішніх справ

3 МІСЦЕ – Сирбу Владислав – Одеський державний  університет внутрішніх справ

3/4 МІСЦЕ – Бурля Вадим – Одеський державний  університет внутрішніх справ

3/5 МІСЦЕ – Ситник Василь – Одеський державний  університет внутрішніх справ

    В номінації найбільш фізично розвинутий спортсмен кращим був визначений спортсмен

Швец Дмитро – Одеський державний  університет внутрішніх справ

 

    В номінації  найбільш технічно розвинений спортсмен кращим був визначений спортсмен

Швец Дмитро – Одеський державний  університет внутрішніх справ

 

 

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСТНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З ЗАНЯТИМИ ПРИЗОВИМИ МІСЦЯМИ!

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

www.oduvs.edu.ua

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Звіт про особисті результати

І-го чемпіонату ГО «ООФКК»

З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ та прикладного розділу карате

під гаслом "ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"

(під патронатом Одеського державного університету внутрішніх справ)

м.Одеса 24 травня 2015 року

 

Загальний кількість учасників  82 –  спортсменів, які були представлені:  

1-Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Приморському районі міста Одеси

4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси

5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Августівка Біляївського району Одеської області

7-ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РУКОПАШНОГО БОЮ”  м.Одеса

8- Спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ

9-Юніон Ренгокай» м.Одеса

 

 Місце проведення-  м.Одеса вул..Успенська 1

Одеський державний  університет внутрішніх справ

    Загальне керівництво та організацію І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  покладалось на створений організаційний комітет ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате», кафедру фізичної  та спеціальної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію і управління у справах фізичної культури та спорту Одеської ОДА.

 

- Куратор І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  — начальник кафедри фізичної та спеціальної підготовки ОДУВС підполковник міліції В.В. Домніцак

- Головний суддя І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  – президент ГО «ООФКК» семпай І.В. Левицький ІІ дан

- Технічний секретар І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  –  інструктор К.Г. Запорожець 3 кю

- Заступник головного суддіІ-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  Блок А (залік з посилених фізичних нормативів) семпай Д.І. Савенко І дан

- Заступник головного судді І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  Блок Б (залік з прикладного розділу карате)інструктор О.Л. Балан 4 кю

 

РЕЗУЛЬТАТИ З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

   6-7  років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ –Напалков Павло - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ- Дегтяр Арсеній - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Гуртовой Олег - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Запорожець Константин - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ -  Березин Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

 

   8-9 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ – Запорожець Максим - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ – Клименко Андрій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3 МІСЦЕ – Лезненков Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ – Соколовський Вадим - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ – Егоров Андрій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/вт/в Мельник Д.А.

   10-11 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ – Холостенко Володимир - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ – Лисенко Даніііл -  головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ – Шевченко Микита - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ – Левковський Влад – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

3/5 МІСЦЕ – Ратушний Вячеслав - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

   12-13 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ – Запорожець Анастасія - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ – Касько Юлія – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/5 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

   12-13 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ – Стехна Олександр –  юніон Ренгокай» м.Одеса

2 МІСЦЕ – Юшков Микита – ВП ГО«ООФКК» в Березівському районі Одеської області

3 МІСЦЕ – Новиков Микита – Секція ГО «ООФКК» в Приморському районі міста Одеси

інструктор Громов І.А

3/4 МІСЦЕ – Супрунец Євгеній – Секція ГО «ООФКК» в Приморському районі міста Одеси інструктор Громов І.А

3/5 МІСЦЕ – Немировський Давид – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

   14-15 років (юнаки)

1 МІСЦЕ – Григоренко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В2 МІСЦЕ – Пасечник Павло – ВП ГО«ООФКК» в Березівському районі Одеської області

3 МІСЦЕ – Игнатенко Павло – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

3/4 МІСЦЕ – Новосельцев Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/5 МІСЦЕ – Чевдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

   14-15 років (дівчата)

1 МІСЦЕ – Безусова Анна - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ – Зайкова Владислава - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/5 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

 

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСТНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З ЗАНЯТИМИ ПРИЗОВИМИ МІСЦЯМИ!

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

www.oduvs.edu.ua

 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

Звіт про особисті результатам участі збірної команди

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

від Одеської області  у відкритому Всеукраїнському турнірі з кіокушинкай карате

«Open Ukraine Shin-Kyokushinkai Cup Vinnytsia-2015»

у розділі «куміте» серед юнаків та дівчат у віковій групі 1999-2000 рр.н.

 

Місце проведення: м. Вінниця                                16-17 травня 2015 р.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

ПЕРШІ МІСЦЯ

(чемпіони Всеукраїнського турніру з кіокушинкай карате)

1-Дацишена Катерина- м.Березівка Одеська область  тренер В.В.Дацишен

2-Цимбалюк Іван - м.Березівка Одеська область  тренер В.В.Дацишен

 

ДРУГІ МІСЦЯ

(срібні призери Всеукраїнського турніру з кіокушинкай карате)

3-Галан Миколай - м.Березівка Одеська область  тренер В.В.Дацишен

 

ТРЕТІ МІСЦЯ

(бронзові призери Всеукраїнського турніру з кіокушинкай карате)

4-Чевдар В'ячеслав - м.Одеса тренер І.В. Левицький

 

Загальний склад команди ООФКК – 8  спортсменів ( від Одеськоі області )

Тренер-представник збірної команди ГО «ООФКК» семпай І.В. Левицький ІІ дан

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про особисті результатам участі

збірної команди ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

від Одеської області у відкритого чемпіонату України з кіокушинкай карате

у розділі «куміте» серед молодших юнаків та молодших дівчат

у вікових групах 2001-2002, 2003-2004 та 2005-2006 років народження

 

Місце проведення: м. Вінниця                                                      16-17 травня 2015 р.

 

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

ПЕРШІ МІСЦЯ

(чемпіони чемпіонату України з кіокушинкай карате)

1-Клименко Андрій - м.Одеса тренер Д.А. Мельник 

2-Цуркан Андрій - м.Одеса тренер Д.А. Мельник

3-Цимбалюк Олександр - м.Березівка Одеська область  тренер В.В.Дацишен

4-Запорожець Анастасія - м.Одеса тренер І.В. Левицький

 

ДРУГІ МІСЦЯ

(срібні призери чемпіонату України з кіокушинкай карате)

5-Запорожець Максим - м.Одеса тренер І.В. Левицький 

6-Деде Максим - м.Березівка Одеська область  тренер В.В.Дацишен

7-Нєнова Еріка - м.Березівка Одеська область  тренер В.В.Дацишен

 

ТРЕТІ МІСЦЯ

(бронзові призери чемпіонату України з кіокушинкай карате)

8-Капустинський Вадим - м.Одеса тренер І.В. Левицький

9-Чеботаренко Антон - м.Одеса тренер І.В. Левицький

 

Загальний склад команди ГО «ООФКК» – 13  спортсменів ( від Одеськоі області )

 

Тренер-представник збірної команди ГО «ООФКК» семпай І.В. Левицький ІІ дан

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

Сьогодні, 20 травня 2015 року святкує свій День народження
член ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» 
інструктор Олександр Леонідович Балан 4 кю шинкіокушинкай карате

  DSC5751-crop

 

Керівний склад та спортивна спільнота ГО «Одеської обласної федерації кіокушинкай карате» щиро вітають Олександра Леонідовича з Днем народження, бажають щастя, міцного здоров'я та наполегливості на нелегкому шляху шинкіокушинкай карате.

ОСУ!

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

Сьогодні, 11 травня 2015 року святкує свій День народження
член ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦ
ІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
тренер-викладач з к
іокушинкай карате ІІ категорії

семпай Дмито Анатолійович Мельник І дан шинкіокушинкай карате

 

http://www.kyokushinkay.od.ua/images/stories/novyny-2015-05/07/009.jpg

 

Керівний склад та спортивна спільнота ГО «Одеської обласної федерації кіокушинкай карате» щиро вітають Дмитра Анатолійовича з Днем народження, бажають щастя, міцного здоров'я та наполегливості на нелегкому шляху  шинкіокушинкай карате.

ОСУ!

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

Відео-звіт про методично-практичний семінар"ОДЕСА ЛІТО-2013"
під керівництвом бренччіфа WKO Shinkyokushinkaiчлена атестаційної колегії ЕКО
шихана ФУРКО КАЛЬМАНА (VІІ дан), Угорщина,

котрийпроходив 21-22.06.2013 року в м. Одеса на базі

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

 

   В МПС "ОДЕСА ЛІТО-2013"брали участь представники ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» з наступних регіонів України:
- Одеська область
- Черкаська область
- Житомирська область
- Хмельницька область
- Чернігівська область

- Вінницька область

- м. Київ

Загальна кількість учасників  – 122 чоловіка

   МПС "ОДЕСА ЛІТО - 2013" проходили за участю:
- президента ВГО "Українська федерація кіокушинкай карате" шихана О. В. Гончаренка,
V дан (м.Вінниця)
- віце-президента ВГО "Українська федерація кіокушинкай карате" шихана В. Г. Лященка,
V дан (м.Київ)

    Організатором та головою організаційного комітету виступав – президент ГО "Одеська обласна федерація кіокушинкай карате" семпай І. В. Левицького, ІІ дан (м.Одеса)

     МПС "ОДЕСА ЛІТО - 2013" проходили під патронатом:
- Компанії «Кримар»

- СПД «Самбурський»

- ПАТ «Одескабель»

- СЦ «Одеського Національного медичного університету»

 

Інформаційна підтримка здійсьнювалась новосним порталом TimePRO.TV www.timepro.tv

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

Звіт про особисті результати участі спортсменів збірної команди ГО «ООФКК» у 6 відкритому чемпіонаті Одеської областіз кіокушинкай карате у вагових категоріях в розділі “куміте”серед  молодших юнаків/молодших дівчат,юнаків/дівчат

OPEN CHAMPIONSHIP KYOKUSHINKAI KARATE  “BLACK SEA

котрий проходив в м. Одеса  24-25.04.2015 року

(за підтримки управління у справах фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації)

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

     Загальний склад збірної команди 64 –  спортсмена, які були представлені:  
1-Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Миколаївському районі Одеської області

3-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси

5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

    Місце проведення баскетбольна зала спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету  за адресою: вул. Ольгіївська, 4-А.

     Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладалаась на ГО «ООФКК» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом.

-Головним суддею чемпіонату був віце-президента ВГО “Українська федерація кіокушинкай карате”, суддю міжнародної категорії зі спорту шихана В. Г. Лященка, 5-й дан (м. Київ)

-Заступником головного судді був - президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»  семпай І. В. Левицький, 2 дан (м. Одеса)

-Технічним секретар змагань була - інструктор К.Г. Запорожець 3 кю (м. Одеса)

-Головою організаційного комітету був - віце-президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» інструктор Е.Ю Сотов 1 кю (м. Одеса)

-Коорденатором  змагань з питань суддівства був - семпай Д.І Савенко 1 дан (м. Одеса)

-Коорденатором змагань по організаційним питанням був - інструктор  О.Л. Балан 4 кю (м.Одеса)

ПЕРШІ місця

(чемпіони Одеської області з кіокушинкай карате)

1-Напалков Павло -головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2-Лустін Ілля - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3-Соколовський Вадим -головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

4-Клімєнко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

5-Цимбалюк Олександр - ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

6-Деде Максим - ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

7-Цимбалюк Іван - ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні   т/в Дацишин В.В.

8-Новосельцев Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

9-Антонюк Дмитро - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

10-Запорожець Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

11-Безусова Анна - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

12-Дацишина Катерина -ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

 

ДРУГІ місця

(срібні призери Одеської області з кіокушинкай карате)

13-Будврецький Олександр- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

14-Цуркан Андрій- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

15-Маслов Даніїл- Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

16-Холостенко Володимир- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

17-Дорошенко Вадим- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

18-Чеботаренко Антон-  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

19-Долапчі Олександр-  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.                                                                          

20-Пасічник Павло - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

21-Дацишина Аліна -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

22-Ненова Еріка - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

 

ТРЕТІ місця

(бронзові призери Одеської області з кіокушинкай карате)

23-Бородін Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесат/в Мельник Д.А.

24-Запорожець Максим -  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.                                                                          

25-Єгоров  Андрій - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

26-Копайгора Максим - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

27-Брусенський Рена т- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

28-ФіникВладислав - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

29-Бондарь Вдадислав - Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса т/в Остапенко А.О.

30-Гончар Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

31-Булавенко Мирослава - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні   т/в Дацишин В.В.

32- Зайкова Владислава - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

 

ЧЕТВЕРТІ місця

(призери Одеської області з кіокушинкай карате)

33-Жун-Чун Кирило - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса  інструктор Агівнов Д.О.

34-Кремінецький  Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

35-Капустинський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

36-Шевченко Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

37-Лезінков Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

38-Лисенко Даніїл - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

39-Николаєв Даніїл - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

40-Балдін Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесат/в Мельник Д.А.

41-Ратушний Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

42-Непомнящий Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

43-Сиволапенко Владислав -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні т/в Дацишин В.В.

44-Юшков Микита - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні   т/в Дацишин В.В.

45-Чевдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

46-Олійник Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

 

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Керівництво ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» висловлює щиру вдячність усім спортсменам,тренерам та представникам команд за дружню партнерську підтримку та активну участь в змаганнях!

 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про особисті результати участі спортсменів збірної команди ГО «ООФКК»  у 5 відкритому обласному турнірі ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» з кіокушинкай карате у вагових категоріях  у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат юнаків/дівчат cпортсменів-початківців

"YOUNG DRAGON KYOKUSHINKAI KARATE"

котрий проходив в м. Одеса  24-25.04.2015 року

(за підтримки управління у справах фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації)

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

 Загальний склад збірної команди  71 –  спортсмена, які були представлені:  
1-Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Миколаївському районі Одеської області

3-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

4-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Ізмаїльському районі Одеської області

5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси

6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Приморському районі міста Одеси

7-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

8-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Августівка Біляївського району Одеської області

    Місце проведення баскетбольна зала спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету  за адресою: вул. Ольгіївська, 4-А.

     Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладалаась на ГО «ООФКК» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом.

-Головним суддею чемпіонату був віце-президента ВГО “Українська федерація кіокушинкай карате”, суддю міжнародної категорії зі спорту шихана В. Г. Лященка, 5-й дан (м. Київ)

-Заступником головного судді був - президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»  семпай І. В. Левицький, 2 дан (м. Одеса)

-Технічним секретар змагань була - інструктор К.Г. Запорожець 3 кю (м. Одеса)

-Головою організаційного комітету був - віце-президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» інструктор Е.Ю Сотов 1 кю (м. Одеса)

-Коорденатором  змагань з питань суддівства був - семпай Д.І Савенко 1 дан (м. Одеса)

-Коорденатором змагань по організаційним питанням був - інструктор  О.Л. Балан 4 кю (м.Одеса)

ПЕРШІ місця

(чемпіони Одеської області з кіокушинкай карате)

1-Запорожець Констянтин -головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2-Каплунов Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесаінструктор  Остапенко А.О.

3-Напалков Кирило - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

4-Остапенко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

5-Милосердний Богдан - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

6-Григорян Сергій- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

7-Кандрашов Микита - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

8-Марусяк Андрій -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

9-Гарбуз Валерій -ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

10-Запорожець Евгенія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

11-Дерищук Яна - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

12-Лавренцова Анна - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор  Федоровський В.О.

13-Дудник Анастасія -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

 

ДРУГІ місця

(срібні призери Одеської області з кіокушинкай карате)

14-Дегтяр Арсен - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

15-Абдулаєв Олександр - Секція ООФКК в с.Усатово в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

16-Бєлов Егор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

17-Майстер Даніїїл  - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

18-Крутієнко Олександр - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

19-Сватковський Максим - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

20-Косцов Захар - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

21-Кацапов Владислав - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

56-Травлінський Валерій - ГО “ООФКК” ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

22-Грабчак Максим - Секція ООФКК в Приморському р-ні  інструктор Громов І.А.

23-Новіков Микита - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

24-Вербицький Дмитро - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні інструктор Губа О.С.

25-Ястремський Владислав - Секція ООФКК в Приморському р-ні інструктор Громов І.А.

26-Березовська Любов- ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

27-Кондрушина Катерина- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

28-Кирилова Марина - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

29-Григоровська Діана - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

30-Валікова Євгенія - ГО “ООФКК” ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

31-Афанасьева Олена- Секція ООФКК в Приморському р-ні  інструктор Громов І.А.

 

ТРЕТІ місця

(бронзові призери Одеської області з кіокушинкай карате)

32-Сечкін Віктор - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

33-Тимчук Кирило - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

34-Красаков Ярослав - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

35-Дядичек Роман -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

36-Дойжа Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

37-Кондрашов Данило -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

38-Селезенко Глеб - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

39-Мартинович Вячеслав -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

40-Озкан Даніїл - Секція ООФКК в с. Августівка т/в Савенко Д.І.

41-Піліпочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

42-Гуляєв Руслан - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

43-Науменко Володимир - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

44-Сотова Яна - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

45-Козакевич ІваннаВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

46-Кириловська Валерія- ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

47-Крутієнко Ірина - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

 

ЧЕТВЕРТІ  місця

(призери Одеської області з кіокушинкай карате)

48-Юшков Андрій- ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

49-Калінич Дмитро-Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

50-Обжелянський Андрій - ВП ООФКК вІзмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

51-Гомашов Семен - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

52-Герега Олексій- Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

53-Бельмач Дмитро - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

54-Вахідов Армен - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

55-Левковський Владислав - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

56-Трубченінов Тимофій - Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

57-Зайцев Андрій - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

58-Титаренко Павло- Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

59-Яновський Денис - Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

60-Мантос Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

61-Бурля Юлія - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

62-Васильєва Ольга - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Керівництво ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» висловлює щиру вдячність усім спортсменам,тренерам та представникам команд за дружню партнерську підтримку та активну участь в змаганнях!