Авторизація
Інформаційний блок
Календар
<<  Червня 2015  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Користувачі
На даний момент 240109 гостей і 6 користувачів на сайті
  • Вовочка

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Рада ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» інформує!

 

 з 1 вересня 2015 року на базі спортивного комплексу

Одеського Національного медичного університету

(тренувальна зала головного ДОДЗЬО ГО «ООФКК» в Одеській області)

м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а розпочне свою діяльність спортивна секція ГО «ООФКК»

 з кіокушинкай карате для мололодших дівчат вікової групи від 4 до 10 років

 

Тренування проводить

 

Інструктор ГО «ООФКК»  

Катерина Генадіївна Запорожець 2 кю шинкіокушинкай карате

 

Графік тренувань група

 Вівторок; 15.00 - 17.00 молодші дівчата група від 4 до 10 років

Четвер; 15.00 - 17.00 молодші дівчата група від 4 до 10 років

Субота; 12.00 - 14.00 молодші дівчата група від 4 до 10 років

Неділя; 12.00 - 14.00 молодші дівчата група від 4 до 10 років

  

БАЖАЮЧИМ РОЗПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ!

 

Інструктор ГО «ООФКК»  Катерина Генадіївна Запорожець

контактний телефон (063) 740-09-51, (095) 157-73-71

 

Президент ГО «ООФКК» Ігор Вікторович Левицький

контактний телефон (050) 010-18-00

 

Офіційний сайт

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Рада ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» інформує!

 

 

з 1 липня 2015 року на базі Будинку культури

в селищі Августівка Біляївського району Одеської області по вул.Кооперативна – 12 а

розпочне свою діяльність спортивна секція ГО «ООФКК» з кіокушинкай карате

 

Тренування проводить

 

Інструктор ГО «ООФКК»

Олександр Олександрович Стасюк 6 кю шинкіокушинкай карате

 

Графік тренувань загальна група

Понеділок; 15.00 - 17.00 дитяча група від 5 років

Середа; 15.00 - 17.00 дитяча група від 5 років

Пятниця; 15.00 - 15.00 дитяча група від 5 років

  

БАЖАЮЧИМ РОЗПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ!

 

Інструктор ГО «ООФКК»  - Олександр Олександрович Стасюк

контактний телефон (096) 853-04-67

 

Президент ГО «ООФКК» - Ігор Вікторович Левицький

контактний телефон (050) 010-18-00

 

Офіційний сайт

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Рада ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» інформує!

 

з 1 липня 2015 року на базі Міжліманської ЗОШ І-ІІІ ступені

в селищі Набережне Біляївського району Одеської області по вул.Єлісеєва, 20

розпочне свою діяльність спортивна секція ГО «ООФКК»

з кіокушинкай карате

 

Тренування проводить

 

Інструктор ГО «ООФКК»

Генадій Миколайович Гузель 6 кю шинкіокушинкай карате

 

Графік тренувань загальна група

 

Понеділок; 15.30 - 17.30 дитяча група від 5 років

Середа; 15.30 - 17.30 дитяча група від 5 років

Пятниця; 15.30 - 15.30 дитяча група від 5 років

Неділя; 12.00-14.00 дитяча група від 5 років

 

БАЖАЮЧИМ РОЗПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ!

 

Інструктор ГО «ООФКК»  - Генадій Миколайович Гузель 

контактний телефон (063) 640-97-63, (099) 556-23-80

 

Президент ГО «ООФКК» - Ігор Вікторович Левицький

контактний телефон (050) 010-18-00

 

Міжліманська ЗОШ І-ІІІ ступені +380 (482) 30‒87‒20

 

Офіційний сайт

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про результати суддівського семінару, що відбулося в м.Одесі з 19 по 20.06.15 року на базі  ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» під керівництвом голови суддівської комісії ЕКО, президента ВГО «Українська федерація кіокушинкай карате»  бренч чіфа WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана О.В. Гончаренка 5 дан (м.Вінниця) та голови суддівської колегії, віце-президента ВГО «Ураїнська федерація кіокушинкай карате» бренч чіфа WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лящена 5 дан (м.Київ)

001002

перелік спортсменів, інструкторів та тенерів  ГО «ООФКК» котрі брали участь у методично-практичному семінарі та в подальшому будуть подані на колегію ВГО «УФКК» для присвоєння наступних суддівських категорій (суддя зі спорту)

 

суддя зі спорту (юніори)

 1. Левицька Анастасія 1 кю (м.Одеса)

2. Запорожець Анастація 5 кю (м.Одеса)

3. Безусова Анна - брала участь 6 кю (м.Одеса)

4. Чеботаренко Антон 1кю (м.Одеса)

5. Чавдар Вячеслав 2 кю (м.Одеса)

6. Григоренко Олексій 1 кю (м.Одеса)

7. Долапчі Олександр 2 кю (м.Одеса)

8.Дацишена Катерина 3 кю (м.Березівка Одеська область)

9. Цимбалюк Іван 3 кю (м.Березівка Одеська область)

10. Галан Миколай 4 кю (м.Березівка Одеська область)

 

суддя зі спорту

 1.Федоровський Володимир 3 кю

2. Балан Олександр 1 кю (м.Одеса)

1. Гузель Геннадій 6 кю (м.Одеса)

2. Шевченко Андрій 7 кю(м.Одеса)

3. Запорожець Катерина 2 кю (м.Одеса)

4. Леготін Андрій 5 кю (м.Одеса)

5. Сотов ЄдуардІ дан (м.Одеса)

6. Мельник Дмитро І дан (м.Одеса)

7. Фёдоров Анатолій І дан (м.Одеса)

8. Федоровський Володимир 3 кю(м.Одеса)

9. Дацишен Володимир І дан (м.Березівка Одеська область)

10. Грозова Діана І дан(м.Одеса)

 

спортивна спільнота ГО «Оеська обласна федерація кіокушинкай карате»

висловлює щиру вдячність  глові суддівської комісії ЕКО, президенту ВГО «Українська федерація кіокушинкай карате» бренч чіфу WKOSHINKYOKUSHINKAI

шихану О.В. Гончаренко 5 дан та голові суддівської колегії, віце-президенту ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» бренч чіфу WKO SHINKYOKUSHINKAI шихану В.Г. Лященку 5 дан за високий професіоналізм та якісне проведення методично-практичного семінару!

 

Офіційний сайт:

БРЕНЧ ЧІФА WKOSHINKYOKUSHINKAI В.Г ЛЯЩЕНО В УКРАЇНІ

www.lyashchenko-branch.kiev.ua

 

Офіційний сайт:

ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ГОЛОВНОГО ДОДЗЬО ГО «ООФКК» В М.ОДЕСА

www.odessafrb.od.ua

 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про результати атестаційного тестування на кю та дан ступені, що відбулося в м.Одесі 22.06.15 року на базі  ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» під керівництвом віце-президента ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» шихана В.Г. Лященко, V дан (м. Київ) та президента  ГО «ООФКК» семпая І.В. Левицького, ІІ дан (м. Одеса)

000 

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 10 кюступінь

 1. Господинька Констянтин -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2. Піліпочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3. Сорока Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

4. Берил Олексій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

5. Березин Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

6. Дереча Артур - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

7. Дядичек Роман - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

8. Савранська Юлія - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

9. Вербицький Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

10. Берещук Яна - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор Губа О.С.

11. Монашко Карен - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

12. Гарбуз Валерій - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

13. Гуляєв Руслан - ВП ГО «ООФКК» в  Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

14. Куран Євген - ВП ГО «ООФКК»  в  Миколаївському районі Одеської області інструктор Губа О.С.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 9 кюступінь

 15. Дойжа Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

16. Кобилянська Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

17. Косцов Захар - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

18. Запорожець Констянтин - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

19. Григорян Сергій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

20. Милосердний Богдан -  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

21. Бакун Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

22. Бєлов Єгор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

23. Мантас Олександра - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

24. Бельмач Дмітрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

25. Оханскій Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

26. Соловьов Станіслав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

27. Тимчук Кирил - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

28. Дорош Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

29. Карапата Кирило - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 8 кюступінь

 30. Кудашов Віталій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

31. Грабчак Максим - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

32. Трубчанінов Тимофій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

33. Яновський Денис - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

34. Селезенко Глеб - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

35. Галстян Карен - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

36. Кириловська Валерія ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

37. Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

38. Травлінський Валерій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 7 кюступінь

 39. Українець Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

40. Зайкова Владислава - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

41. Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

42. Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

43. Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

  

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 6 кюступінь

44. Белко Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

45. Руденко Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

46. Ребедюк Вадим - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві»

47. Новосельцев Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

48. Лєзнєнков Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

49. Бударецький Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

50. Кременецький Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

51. Димитров Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

52. Гузель Геннадій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

53. Безусова Анна - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

54. Вивець Кіра - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  

Губа О.С.

55. Швейдар Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

  

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 5 кюступінь

 56. Олійник Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

57. Куценко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

58. Галан Микола - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

59. Запорожець Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

60. Лєготін Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

61. Сеник Анатолій –

62. Капустинський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

63. Ратушний Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

64. Александров Ярослав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 4 кюступінь

65. Кітченко Єлізавєта - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

66. Лисєнко Даніїл - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

67. Клітинська Лариса - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

68. Клименко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

69. Громов Ігор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

70. Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

71.  Антонюк Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 3 кюступінь

 72. Федоровський Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

73. Соколовський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

74. Шевченко Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

75. Запорожець Максим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

76. Цуркан Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

77. Холостенко Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

78. Дацишена Катерина - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

79. Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

80. Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

81. Нєнова Еріка - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

  

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 2 кюступінь

 82. Чавдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

83. Запорожець Катерина - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

84. Долапчі Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 1 кюступінь

85. Балан Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік осіб котрі вдало склали іспит на І дан ступінь

 86. Федоров Анатолій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

87. Остапенко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

88. Грозова Діана - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

89. Сотов Єдуард - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

90. Дацишен Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік осіб котрі вдало склали іспит на ІІ дан ступінь

 91. Воронов Дмитро - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві» т/в Лященко В.Г

92. Слуцька Катерина - м.Умань ГО «ЧОФКК» т/в Солошенко І.П

 

перелік осіб котрі вдало склали іспит на ІІІ дан ступінь

 93. Левицький Ігор - м.Одеса ГО «ООФКК»  т/в Лященко В.Г

 

 віце-президент ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

бренч чіф WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященка, 5 дан

щиро вітає всіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!

 

Офіційний сайт:

БРЕНЧ ЧІФА WKOSHINKYOKUSHINKAI В.Г ЛЯЩЕНО В УКРАЇНІ

www.lyashchenko-branch.kiev.ua

 

Офіційний сайт:

ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ГОЛОВНОГО ДОДЗЬО ГО «ООФКК» В М.ОДЕСА

www.odessafrb.od.ua

 

 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про особисті результати

І-літнього фестивалю ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»

З ПОСИЛЕНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА АКРОБАТИЧНО-ГІМНАСТИЧНИХ ВПРАВ

під гаслом “ЗДОРОВІ ДІТИ-БАГАТСТВО УКРАЇНИ”

м.Одеса 21.06.2015 року

  DSC9631-crop

     У І-літньому фестивалі ГО «ООФКК» З ПФП та АВ брали участь спортсмени які

були представленні:

1-Головне додзьоГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Приморському районі міста Одеси

4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

5-Спортсмени ГО «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ ТА ШИНКІОКУШИНКАЙ М.КИЄВА»

 

Загальна кількість учасників у фестивалі  67  спортсменів різного віку

     

     Місце проведення - Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одесі спорткомплекс ОНМеду м.Одеса вул..Ольгіївська 4 а

    Безпосередня відповідальність за проведення фестивалю покладалась  на ГО «ООФКК» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом.

-Куратором фестивалю був – віце-президент ВГО «Українська федерація кіокушинкай карате»

Шихан В.Г.Лященко, 5 дан (м.Київ)

-Головним суддею фестивалю був-президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» 

семпай І. В. Левицький, 2 дан (м. Одеса).

-Заступником головного судді фестивалю був - семпай Д.А.Мельник, 2 дан (м. Одеса)

-Технічний секретар фестивалюбула- інструктор К.Г. Запорожець, 3 кю (м. Одеса)

ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ

  

     5 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ - Запорожець Евгенія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Стрильчук Нік - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    6 років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Березин Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Сливинський Артур - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ  - Дойжа Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

     6 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ -Остапенкр Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Каплунов Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Дегтяр Арсеній - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одес ат/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Белов Єгор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    7 років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Запорожець Констянтин - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Милосердний Богдан - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Калінич Дмитро  - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    7 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ - Берил Олексій – секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2 МІСЦЕ - Сорока Владислав – секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

3 МІСЦЕ - Кондратьев Юрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    6-8 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ - Некрасова Анна - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2 МІСЦЕ - Мантас Олександра - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

   

   8 років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Кременецький Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Бельмач Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Бакун Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Селезенко Глеб - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

   8 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ - Лустін Ілья - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Лезненков Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Бударецький Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Дімітров Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Александров Ярослав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Капустинський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3 МІСЦЕ -  Руденко Павло -  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

3/4 МІСЦЕ - Дереча Артур - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

4/5 МІСЦЕ - Брусенський Ренат - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

 

     9 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ - Запорожець Максим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Цуркан Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3 МІСЦЕ - Клименко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Соколовський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    10 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ - Холостенко Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Шевченко Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

3 МІСЦЕ - Ратушний Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

3/4 МІСЦЕ - Лисенко Даніііл - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

3/5 МІСЦЕ - Грабчак Максим - секція ГО «ООФКК» в Приморському районі міста Одеси інструктор Громов І.А.

  

      10-12 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ - Яновський Денис - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2 МІСЦЕ - Пилипочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ - Українець Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    12-13 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ - Дацишена Аліна - ВП ГО«ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

2 МІСЦЕ - Запорожець Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ  - Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

3/4 МІСЦЕ - Клітинська Лариса - м.Славута Хмельницька область

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    14-15 років (юнаки)

1 МІСЦЕ - Чевдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Господинський Констянтин - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

3 МІСЦЕ - Грігорєнко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - Догапчі Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    18+ (жінки)

1 МІСЦЕ - Грозова Діана - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Запорожець Катерина - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ - Кітченко Єлизавета - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - Кобилянська Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

     18-30 років (чоловіки)

1 МІСЦЕ - Гузель Геннадій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Остапенко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Арзуманян Місак  - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві»

3/4 МІСЦЕ - Сеник Анатолій – м.Луцьк Волинська область

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

30 + (чоловіки)

1 МІСЦЕ - Шевченко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Дацишен Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ - Громов Ігор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - Ребедюк Вадим - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві»

4/5 МІСЦЕ - Сотов Єдуард - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

 

 

Керівництво ГО «ООФКК» висловлює щиру вдячність всім спортсменам

  за активну участь у фестивалі!

 

Офіційний сайт:

ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ

www.kyokushinkay.od.ua

 

 

ООФКК ОГОЛОШУЄ НАБІР

График тренировок с киокушинкай карате новый

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

18 червня 2015 року

ГО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ"

буде  проводити на базі Березівського РВ ГУ МВС України в Одеській області
методично-практичне тренування з прикладного розділу карате

(правоохоронний напрямок)

для співробітників Березівського районного відділу міліції

DSC00095-crop

     Організатор методично-практичне тренування

Заступник начальника Березівського РВ ГУ МВС України в Одеській області по роботі з особовим складом майор міліції Юрій Іванович Деде

     Головний керуючий методично-практичним тренуванням

Президент ГО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ"  семпай Ігор Вікторович Левицький ІІ дан (м. Одеса)
  Консультант методично-практичного тренування

Віце-президент ГО «ОДЕСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ РУКОПАШНОГО БОЮ» Балан Олександр Леонідович майстер ІІІ дан РБ НФРБУ, майстер спорту України з рукопашного бою (м.Одеса)

 

Графік занять методично-практичного тренування 18 червня 2015 року (четвер)

14.00-17.00 методична робота по правоохоронному напрямку

та  спеціалізований тренінгдля групи співробітників міліції тренування

з прикладного розділу карате проводять:

семпай Ігор Вікторович Левицький ІІ дан шинкіокушинкай карате

майстер Балан Олександр Леонідович ІІІ дан рукопашний бій

 

МЕТОДИЧНО-ПРАКТИЧНЕ ТРЕНУВАННЯ ПРОХОДИТЬ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ МІЛІЦІЇ!

Офіційний сайтГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

18 червня 2015 року на базі відокремленного підрозділу
ГО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ" в Березівському районі Одеської області відбудеться навчално-тренувальний семінар з шинкіокушинкай карате під керівництвом шихана 
В.Г.Лященко 5 дан

(за підтримкою Березівського РВ ГУ МВС України в Одеській області)

 DSC5464-crop 

     Місце проведення  навчально-тренувального семінару
м.Березівка, вул.Карла Маркса 6, (спортивна зала ЗОШ №2)

    Організатор навчально-тренувального семінару

Керівник ВП ГО "ООФКК" в Березівському районі Одеської області інструктор Володимир Володимирович Дацишен 1 кю шинкіокушинкай карате (м.Березівка)      

Головний керуючий навчально-тренувальним семінаром

Віце-президент  ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

шихана В.Г.Лященко 5 дан (м.Київ)

    Консультант  навчально-тренувального семінару

Президент ГО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ" 

семпай Ігор Вікторович Левицький ІІ дан (м. Одеса)

         Асистент  навчально-тренувального семінару

Віце-президент ГО  "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ" інструктор Едуард Юрійович Сотов 1 кю шинкіокушинкай карате (м.Одеса)

     Методист  навчально-тренувального семінару

Інструктор Катерина Генадіївна Запорожець 3 кю шинкіокушинкай карате

(м.Одеса)

 

Графік занять навчально-тренувального семінару 18 травня 2015 року (четвер)

 

14.00-16.00 методичний семінар (спортсмени загальна на група)

16.00-17.30 атестаційне тестування на кю ступені шинкіокушинкай карате

17.30-19.00 спеціалізований тренінгз прикладного розділу карате (спортсмени вікової групи від 14 років)

БАЖАЮЧИМ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЯ

     Відповідальна особа за організацію та проведенняВолодимир Володимирович Дацишен  контактні телефони: (067) 307-39-39 або (099) 430-99-01

Офіційний сайтГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI
Звіт про особисті результати участі команди відокремленого підрозділу

ГО "ООФКК" в Ізмаїльському районі Одеської області у відкритому регіональному турнірі з карате, серед школярів міста Ізмаїла присвяченого до  Дня захисту дітей

KG3efEu0RigE33RgVLV7NQ

 

ПЕРШІ МІСЦЯ

Лавренцова Анна

відокремлений підрозділ ГО"ООФКК"в Ізмаїльському районі Одеської області

інсруктор В.О. Федоровський 4 кю шинкіокушинкай карате

ДРУГІ МІСЦЯ
Крутієнко Ірина

відокремлений підрозділ ГО"ООФКК"в Ізмаїльському районі Одеської області

інсруктор В.О. Федоровський 4 кю шинкіокушинкай карате

 


Загальний склад збірної команди відокремленого підрозділу ГО"ООФКК"в Ізмаїльському Одеської області районі - 2 чоловіка

КЕРІВНИЦТВО ФЕДЕРАЦІЇ ЩИРО ВІТАЄ ПРЕМОЖЦІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ ТА ВИСЛОВЛЮЄ ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ СПОРТСМЕНАМ ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ!

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua